Koszyk zakupowy

Strona główna

darmowa dostawa

O nas

TEGO SIĘ TRZYMAMY

Od jakości oferowanych produktów i dbałości o nasze środowisko, przez uczciwe praktyki handlowe, jesteśmy dumni z prowadzenia naszej firmy. To podstawowe przekonanie, że warto dzielić się tym, co potrafimy najlepiej, kieruje wszystkim, co tworzymy.

Sklep z herbatą, ziołami, superfood; mieszanki ziołowe

Sklep z ziołami Pracownia ziół to miejsce, w którym łączymy naszą miłość do ziół i zdrowego odżywiania. Wierzymy, że da się pogodzić współczesne intensywne życie z tradycją picia naparów ziołowych. Znajdziesz u nas mieszanki ziołowe i herbaty ziołowe oraz superfood. Sprzedajemy zioła na wagę i umożliwiamy tworzenie własnych mieszanek. Naszym klientom proponujemy także zdrowe miody manuka.

Pracownia ziół – Producent mieszanek ziołowych

Nasz sklep zielarski powstał z pasji. Od lat zgłębiamy wiedzę na temat zdrowotnych właściwości ziół. Wierzymy, że regularne spożywanie naturalnych mieszanek ziołowych może pomóc w walce o zdrowie. W ofercie naszego sklepu internetowego z ziołami znajdują się zarówno zioła jednoskładnikowe europejskie, jak i gotowe do parzenia mieszanki ziołowe, które od lat stosujemy we własnym domu. Dzięki temu wiemy, że proponujemy klientom sprawdzone produkty, które przy regularnym stosowaniu wspierają funkcjonowanie organizmu. W naszym sklepie wykonujemy również gotowe mieszanki ziołowe ojca Sroki, ojca Klimuszko, czy Marii Treben.

Sklep z herbatą online

Nasz sklep z herbatą oferuje także herbaty białe, czerwone, czarne, zielone, owocowe, rooibos i yerba mate. Przekonaj się sam, jak wyjątkowe i aromatyczne są nasze mieszanki! W ofercie przedstawiamy tylko te wyjątkowe, które zachwycają smakiem i aromatem – że nasz sklep z ziołami dopuszcza do sprzedaży wyłącznie sprawdzone zioła na wagę. Chcemy pomagać naszym klientom zadbać o swoje zdrowie – dlatego też nasz internetowy sklep zielarski oferuje najwyższej jakości zioła suszone, mieszanki ziołowe (m.in.: mieszanki Ojca Klimuszki, mieszanki ziołowe Ojca Sroki) i zdrową żywność.

Pracownia ziół i zdrowej żywności
1783 opinie
co mówią nasi Klienci
Ocena sklepu 4.91 / 5
Ocena produktów 4.94 / 5

Potwierdzają to nasi klienci

Powered by
1-5 of 1783 recenzje
  1. Polecam produkt ,jestem zadowolona,na efekty czekam.

    (0) (0)
  2. Produkt dobry jakościowo, dobrze zapakowany i nawet smakuje,na efekty jeszcze czekam .Na pewno jeszcze skorzystam z zakupu ,jestem zadowolona i plecam .

    (0) (0)
  3. (0) (0)
  4. (0) (0)
  5. (0) (0)