Karafki na nalewki

Jeżeli robisz domowe nalewki, kompoty lub inne napoje, to bardzo polecamy nasze karafki na nalewki. Możesz przelać tam wino i podać do stołu na eleganckiej domowej kolacji, ale możesz tam także trzymać domowe soki czy lemoniady. W końcu butelka karafka z korkiem to idealne naczynie do przechowywania nie tylko alkoholi. Karafka szklana doskonale nadaje się także do mocniejszych alkoholi, jak whisky czy wino. To naczynie bardzo uniwersalne - w zależności od kształtu i rodzaju korka (w naszym sklepie internetowym znajdziesz szklane karafki ze szklanym i standardowym korkiem) możesz w nim trzymać co zechcesz. Szklana karafka to także doskonały pomysł na prezent dla każdej osoby, która rezygnuje z kupowanych napojów na rzecz robienia ich w domu.

Akcesoria herbaciane

Nasz sklep zielarski sprzedaje także akcesoria do herbaty, takie jak zaparzacze, kubki czy dzbanki. Wszystkie nasze produkty cechuje najwyższa jakość oraz niezwykła estetyka wykonania. Dzięki naszym kubkom zmienisz standardowe parzenie herbaty w przyjemny, relaksujący rytuał.

Herbaty

Znajdziesz u nas także herbaty ziołowe, herbaty czarne, zielone, czerwone, oolong oraz yerba mate. Sprzedajemy także jednoskładnikowe zioła i umożliwiamy tworzenie unikatowych, własnych mieszanek ziołowych.