Herbaty czarne

Zależy Ci na wysokiej jakości liściach herbaty? Lubisz wyraziste smaki? Czarna herbata jest w takim razie dla Ciebie. Wyróżnia się pełnym smakiem i mocnym aromatem. Jako jedyna herbata poddawana jest procesowi pełnej fermentacji - to właśnie ten proces odpowiada za jej kolor, smak i zapach. Czarne herbaty liściaste są niezwykle popularne, szczególnie w Europie. Docenia się je również za ich korzystny wpływ na zdrowie -  regularnie pite mogą wzmocnić odporność organizmu i pobudzić aktywność serca i mózgu, a także mogą pozytywnie wpłynąć na koncentrację. Czarna herbata zawiera kofeinę, która działa pobudzająco, jest więc dobrym zamiennikiem kawy. W ofercie naszego internetowego sklepu z herbatami znajdziesz czarną herbatą w czystej postaci oraz z dodatkami (np. z hibiskusem, jaśminem, nagietkiem czy malwą). Liście czarnej herbaty zalewa się wrzątkiem i parzy przez około 2-3 minuty.

Herbaty czarne liściaste

Czarna herbata to jedna z najpopularniejszych herbat na całym świecie. Dużo osób jednak wciąż pije ją z torebek. Mało kto wie, że herbaty czarne liściaste smakują zupełnie inaczej niż te w torebkach. Prawdziwa głębia smaku ukryta jest w rozwijających się po zaparzeniu liściach – przekonaj się o tym sam!

Herbaty ziołowe

Sprzedajemy także herbaty ziołowe oraz umożliwiamy tworzenie własnych ziołowych mieszanek. W asortymencie mamy także zioła, pomagające w konkretnych schorzeniach – np. w pozbyciu się wody z organizmu.