Herbaty owocowe

Każda nasza herbata owocowa jest wyjątkowa. Mieszanki, które dostaniesz w naszym sklepie internetowym, to połączenie starannie wyselekcjonowanych kawałków owoców i kwiatów. Sprzedajemy herbaty owocowe sypane o unikalnym smaku, które zachwycą zarówno dorosłych, jak i najmłodszych. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi naturalne herbaty owocowe z kwiatem hibiskusa, aronią, różą czy z jabłkiem i miętą. Nasze mieszanki można spożywać nawet późnym wieczorem bez obaw o zaburzenie pory snu - nie zawierają bowiem tauryny, odpowiedzialnej za pobudzenie organizmu. Wypróbuj nasze najlepsze herbaty owocowe liściaste i ciesz się nietypowym smakiem i aromatem o każdej porze dnia i nocy!

Herbaty owocowe sypane

Z reguły herbaty owocowe, które można kupić w torebkach, są zbyt drobno siekane. Tracą wtedy swoje cenne właściwości. Nasze naturalne herbaty owocowe z kolei to pełnowartościowe listki, które zbierane są z pąków roślin – dzięki temu zachowują między innymi swój cenny smak i aromat. Herbaty owocowe liściaste nie zawierają kofeiny i tauryny: idealnie nadają się więc na mroźne, zimowe wieczory.

Herbaty liściaste

W naszym sklepie internetowym znajdziesz także liściaste herbaty ziołowe, czarne, czerwone, zielone i białe. Sprzedajemy też herbaty oolong oraz yerba mate. Oferujemy również akcesoria do herbaty oraz wszystkie akcesoria do parzenia yerby. Zapraszamy do zakupów!