Herbaty zielone

Lubisz delikatny, ale wyczuwalny aromat? Zależy Ci na prozdrowotnych właściwościach naparów, które pijesz? W takim razie zielona herbata będzie dla Ciebie idealna. Ma jasnożółty kolor i lekki smak. Słynie ze swoich zdrowotnych właściwości - zielona herbata zawiera garbniki, sprzyjające regeneracji organizmu i przeciwutleniacze, które mogą pomóc pozbyć się szkodliwych dla organizmu substancji. Zielona herbata sencha zawiera też kofeinę i stymuluje działanie układu nerwowego. Z powodzeniem może też zastąpić poranną kawę. Oprócz tego regularnie picie zielonej herbaty może zwalczyć stres i obniżyć ciśnienie krwi. Herbata zielona sencha wspomaga także trawienie, wiąże tłuszcze zawarte w pożywieniu, a także ułatwia pozbywanie się ich z organizmu, przez co jest zalecana osobom na diecie redukcyjnej. Zielone herbaty parzy się w temperaturze 75-80°C.

Zielona herbata – internetowy sklep zielarski

W naszym sklepie online znajdziesz zieloną herbatę różnych gatunków – sencha, China Chun Mee Special, China Kukicha czy Japan Style. Sprzedajemy wyłącznie najwyższej jakości liście zielonej herbaty, które mają delikatny smak i charakterystyczny dla tego rodzaju mieszanek aromat.

Herbaty ziołowe

W naszym sklepie zielarskim znajdziesz także herbaty ziołowe, a także możesz stworzyć własne ziołowe mieszanki przy pomocy naszego unikatowego kreatora. Zapraszamy do zakupów!