Rooibos

Szukasz herbaty z dużą zawartością witaminy C i żelaza? W takim razie spróbuj herbaty rooibos. Regularne picie liści czerwonokrzewu może pomóc obniżyć ciśnienie, a także zredukować poziom cholesterolu LDL we krwi. Ta herbata wyróżnia się słodkim smakiem i delikatnym, subtelnym aromatem. Na rynku dostępne są dwie odmiany - czerwona (sfermentowana) i zielona (niesfermentowana). Rooibos superior wspomaga także rozwój serotoniny, czyli hormonu szczęścia. Ta herbata nie zawiera kofeiny, dlatego nadaje się zarówno dla dzieci, jak i kobiet w ciąży czy kobiet karmiących. Herbata rooibos superior może pomóc w walce z zaburzeniami snu czy bólami głowy. W ofercie naszego internetowego sklepu zielarskiego znajdziesz herbaty rooibos z dodatkami i bez.

Herbata rooibos

Herbaty rooibos z naszego sklepu internetowego to starannie wyselekcjonowane liście – dzięki temu byliśmy w stanie stworzyć mieszanki, które zachwycają intensywnym aromatem i delikatnym smakiem. W ofercie mamy herbaty rooibos bez dodatków oraz z dodatkami (np. rooibos cytrynowy).

Herbaty ziołowe

Sprzedajemy także herbaty ziołowe oraz akcesoria do parzenia ziół i herbat. Znajdziesz u nas nie tylko zaparzacze i dzbanki, ale także moździerze z tłuczkiem oraz ekologiczne bawełniane torebki na herbatę. Umożliwiamy także skompletowanie całego zestawu do parzenia yerba mate.