Yerba mate

Jesteś na diecie redukcyjnej i szukasz herbaty, która pomoże Ci stłumić uczucie głodu? A może szukasz zamiennika kawy? Yerba mate jest odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby. Yerba mate, którą oferuje nasz zielarski sklep internetowy, powstaje z gałęzi i liści ostrokrzewu. Mimo stosunkowo małej zawartości kofeiny wspomaga działanie układu nerwowego i pobudza organizm - doskonale nadaje się więc jako zamiennik kawy. Oprócz tego herbata yerba mate tłumi uczucie głodu, dlatego jej regularne spożywanie może korzystnie wpłynąć na sylwetkę. Ta herbata ma bardzo specyficzny, gorzki smak i zapach - na początku przygody z piciem yerby zalecamy przygotowywanie naparów z mniejszej ilości suszu. W naszej ofercie znajdziesz różne wersje tej herbaty - dzięki dodaniu do yerby ziół, jej smak jest delikatniejszy i może pomóc przyzwyczaić się do niego osobom, które dopiero chcą zacząć ją pić.

Yerba mate

W naszym sklepie internetowym znajdziesz yerba mate w przystępnej cenie – oferujemy warianty bez dodatków oraz z dodatkami (jak np. z cynamonem, z ziołami, trawą cytrynową czy żeń-szeniem syberyjskim). Sprzedajemy także yerby dla początkujących osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tym niezwykłym naparem.

Herbaty ziołowe

W asortymencie Pracowni Ziół znajdują się także herbaty ziołowe, akcesoria do parzenia herbat czy kompletne akcesoria do parzenia yerba mate. Dzięki nam Twoja przygoda z yerbą i ziołami będzie dużo łatwiejsza!