Susz konopny CBD

Niezwykle popularne od niedawna w Polsce są konopie przemysłowe. Mają one niezwykle szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach. Wciąż jednak pojawiają się wątpliwości w kwestii jej bezpieczeństwa i legalności.

W kwiatostanach konopi włóknistych znajduje się wiele cennych substancji, które można wykorzystać. Konopie zawierają m. in. CBD, czyli kannabidiol, o działaniu relaksującym, uspokajającym, a nawet przeciwbólowym. Sklep Pracownia Ziół posiada w asortymencie szeroką gamę legalnych, przebadanych produktów zawierających CBD, m.in. susz czy olejki.

Często padają wobec nich zarzuty o narkotyczne działanie, co jest błędnym myśleniem. Za narkotyczne działanie odpowiada bowiem THC, którego to mamy w niej poniżej 0,2%. Główną substancją w legalnych konopiach jest bowiem kannabidiol o nazwie CBD.  W tych odmianach konopi dominuje wspomniany CBD, który ma szereg właściwości korzystnych dla naszego zdrowia. Szczególnie nie powinno więc dziwić, że tak popularny jest susz CBD. Jest on wytwarzany z certyfikowanych upraw konopnych i tym samym dba się tu o wszelkie normy i bezpieczeństwo. Konopie siewne, bo to z niej pochodzi kannabidiol, mają szereg korzyści i tym samym niech nie zaskakuje nikogo ta duża popularność tej substancji.
Susz konopny, ma zastosowanie typowo medyczne i relaksacyjne. Jest to bardzo dokładnie przebadana substancja. Mówi się nawet, że może wspomóc leczenie niektórych schorzeń nowotworowych. Do odpowiedniego działania tej substancji istotna jest jakość produktu, a zatem warto pytać o najwyższej próby susz cbd sklep.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.