Wprowadź słowo

Witaj na stronie naszej Pracowni

Jesteś w miejscu, w którym sami chcieliśmy się znaleźć jeszcze kilka lat temu. Nasza Pracownia ziół i zdrowej żywności to efekt sporej pracy, wysiłku, i talentu osób, które pomogły urzeczywistnić wizję i ideę Rebalife.

Nazwa “Rebalife” powstała ze zlepku dwóch słów pochodzących z języka angielskiego : “rebalanced” oraz “life”, co oznacza powrót do balansu w życiu, który został potraktowany jako filozofia czy droga, którą warto podążać.

To właśnie idea stoi za początkiem naszej Pracowni, gdyż była motywem przewodnim bloga “Naturalnie o zdrowiu”, który zapoczątkował krystalizowanie się ostatecznego pomysłu na rozpoczęcie działalności.

Zainteresowania, wykształcenie farmaceutyczne oraz dążenie do życia w pełni zdrowia kierowały wszystkie myśli autora w kierunku surowców zielarskich, które można wykorzystać w utrzymaniu balansu na każdej płaszczyźnie życia. Poznanie właściwości ziół i wzajemnego oddziaływania to trudna droga przez teorię oraz praktykę zdobywaną przez lata.

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszej Pracowni. To tutaj powstają mieszanki ziół, które często zostały zapomniane lub zniknęły z powszechnego użytku, ale dzięki naszej pracy i zainteresowaniom powracają na dobre.

W naszym sklepie znajdziesz zioła, mieszanki ziołowe, zdrową żywność, herbaty czy yerba mate.

Prowadzimy również sprzedaż akcesoriów do przyrządzania i picia ziół czy herbat.