Koszyk zakupowy

Współpraca hurtowa B2B

Priorytetem naszej pracy jest dbałość o zaopatrywanie naszych klientów w produkty autorskie, wysokiej jakości. Nasza firma jest obecna na rynku od ponad 3 lat i z powodzeniem przeszła przez trudny covidowy okres.  Wychodząc naprzeciw stale rosnącej świadomości Polaków, stworzyliśmy bestsellerową kolekcję ziół o statusie suplementów diety, które wspierają organizm przy różnych dolegliwościach. Zostaliśmy docenieni przez niezależnych recenzentów, ale najważniejsze oceny otrzymujemy osobiście lub telefonicznie od naszych klientów.To oni pozwalają nam tworzyć i poszerzać naszą ofertę.

Nasz zakład konfekcjonowania żywności dysponuje ponad 200 surowcami, z których wykonujemy nasze produkty – ręcznie, za pomocą automatów pakujących, saszetkarek lub dozowników. Jesteśmy aktywni na rynkach europejskich, a do grona naszych klientów należą nie tylko prywatnie odbiorcy, lecz także sklepy zielarskie, internetowe oraz duże firmy o międzynarodowym zasięgu.
Na obecną chwilę jesteśmy w fazie ciągłego rozwoju, poszerzania oferty m.in. o susz konopny CBD oraz żywność dla wegan.
Z roku na rok notujemy duże wzrosty naszych obrotów. Współpraca z Państwem umożliwi nam dalszą ekspansję, która zaowocuje dla każdej ze stron. Jako hurtownia zielarska i producent chętnie podejmujemy się niecodziennych wyzwań oraz ciekawych kooperacji. Pomagaliśmy m.in. tworzyć ciekawe herbaty i mieszanki promocyjne dla firm,  prezenty weselne czy dodatki do alkoholi.

Umożliwiamy przemysłową konfekcję nasion oraz innych sypkich i niepylistych surowców do opakowań polipropylenowych przy pomocy naszych automatów pakujących.

Współpraca

Zapraszamy sklepy zielarskie, apteki, sklepy internetowe oraz sklepy ze zdrową żywnością do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy zaopatrzenie w produkty najwyższej jakości, tworzonych z pasją.

Mieszanki ziół na zamówienie

Portale internetowe, blogi, sklepy, marketing, wymiana linków- współpraca

Zapytania odnośnie współpracy prosimy kierować mailowo na adres [email protected]